loading Ładowanie

Nasze realizacje cechują się zupełnym brakiem przypadkowości.

Projektowanie MA&MAJak już Państwo wiecie projekt jest niezbędną częścią inwestycji. I nie chodzi tu jedynie o „rys budynku” ale także o pełna zgodność z aktualna wiedzą techniczna i przepisami prawa. Ponadto dokonanie  szczegółowych obliczeń, opracowanie szczegółowych rozwiązań technicznych to gwarant wykonania instalacji będących „układem krwionośnym” Państwa domu/budynku, który będzie długie lata pracował w sposób niezawodny zapewniając jednocześnie wysoki komfort i zoptymalizowane (niskie) koszty eksploatacji.

Zapytacie Państwo o korzyści z wykonania projektów? Poniżej przedstwiamy kilka z nich:

  • Zacznijmy od tego, że możemy dopasować powierzchnię ogrzewania płaszczyznowego/grzejnikowego do zapotrzebowania energetycznego budynku i źródła ciepła, a tym samym możemy uniknąć tak częstego „przegrzania” tudzież „niedogrzewów” .
  • Wykonanie instalacji systemu wentylacji zgodnie z DPI oraz minimalna ilością zabudów karton-gips i „kolizji” instalacyjnych
  • Mozliwosc doboru preferowanych materiałów wykończeniowych typu gres, podłóg drewnianych lub tapet i obrazów na ogrzewaniu płaszczyznowym/ściennym
  • Ogrzewanie płaszczyznowe/scienne wykonane w miejscach dających najlepsze możliwości cieplne i aranżacyjne
  • Wiele innych argumentów wynikających z uwarunkowań projektowych i Państwa potrzeb

Pojektowanie scala ze sobą plany, potrzeby oraz ograniczenia wynikające z uwarunkowań danej inwestycji a tym samy pozwala wykonać realizację założeń instalacji zgodnie z najlepsza praktyka instalacyjną, DTR’s zastosowanych urządzeń jak także doświadczeniem kompetentnych i doświadczonych Instalatorów.

Czas projektowania, wymiarowania instalacji jest najważniejszym i zazwyczaj najbardziej czasochłonnym etapem . Zakończony porozumieniem z Inwestorem umożliwia Nam rozpoczęcie prac wykonawczych.

Dobra praktyka instalacyjna

Gwarancja, serwis i ubezpieczenie
na 1 mln zł w standardzie